Nasıl Başvuru Yapabilirim?

Göz hastalıklarının tedavi edilmesi ve göz sağlığının korunması için bireylerin düzenli olarak göz muayenelerini yaptırmaları gerekmektedir. Bu doğrultuda sağlığın korunması ve geliştirmesi adına İstanbul Anadolu Güney Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterliğine bağlı Maltepe Devlet Hastanesi bünyesinde “Göz Ölçüm Odası” hizmete açılmıştır.

Otorefraktometre ve Tonometri cihazlarının bulunduğu “Göz Ölçüm Odasında” günde ortalama 200 hastaya hizmet verilmektedir.  Gözün kırma kusurunu otomatik olarak ölçen otorefraktometre  cihazı ile bireylerin gözünde miyop, hipermetrop ve astigmat gibi göz kusurlarının tespitleri yapılmaktadır. Göz tansiyonunu teşhis etmek için kullanılan tonometri cihazı ile göz içi basıncının ölçümü yapmaktadır. Tüm ölçümler bu cihazlar sayesinde otomatik olarak yapılabilmektedir. Böylece muayeneler hızlandırılmış olup doğru sonuçlar alınmaktadır.

Nasıl Başvuru Yapabilirim?

İstanbul Anadolu Güney Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterliğine bağlı Maltepe Devlet Hastanesi göz polikliniğinde sağlık hizmetlerinden faydalanabilmek için 182 Alo Randevu hattından veya MHRS üzerinden randevu alınmaktadır.

 

Nasıl Başvuru Yapabilirim?

Haberler

DİLEK VE ÖNERİLERİNİZ, BİZİM İÇİN ÖNEMLİDİR !
FORMA GİDİN
Tc Sağlık Bakanlığı Dumansız Hava Sahası Saglıkla Buluşma Noktası Sabim ALO 184 ALO 113 Ulakbim İlacım TMO Bimer ALO 150 ALO 191 E-Öğrenme E-Nabız E-Devlet Web Uygulamaları Bilgi Edinme ÇSGB Elektironik Belge Doğrulama Sistemi Konferans Salonu e-posta Evde Sağlık Yönetim Sistemi Giriş Evde Sağlık