Beyin Cerrahisi Branşı

Beyin ve sinir cerrahisi, nörocerrahi ya da nöroşirürji merkezi ve periferal sinir sistemi bozukluklarının mekanik müdahele yoluyla tedavisini yapan bir cerrahi uzmanlık dalıdır. Gerek branşın eğitiminin ve gerekse pratik uygulamasının zorluğu nedeni ile nörocerrahların sayısı çok fazla değildir. Tıbbın en cok dikkat ve tecrübe isteyen dalı sayılır.Hastanemizde 1 adet Beyin Cerrahi uzmanı hizmet vermektedir.

Alanında uzman beyin cerrahlarımız tarafından haftanın her günü poliklinik hizmeti verilmekte ve haftanın 2 günü  çarşamba ve cuma öğleye kadar beyin cerrahisi ameliyatları yapılmaktadır, ayda 1000  hasta poliklinikte muayene edilmekte ve ayda  ortalama 7 hastaya beyin cerrahisi ameliyatlar yapılmaktadır.Sıklıkla bel fıtığı,boyun fıtığı ve carpal tünel sendromu ameliyatları yapılmaktadır.

DİLEK VE ÖNERİLERİNİZ, BİZİM İÇİN ÖNEMLİDİR !
FORMA GİDİN
Tc Sağlık Bakanlığı Dumansız Hava Sahası Saglıkla Buluşma Noktası Sabim ALO 184 ALO 113 Ulakbim İlacım TMO Bimer ALO 150 ALO 191 E-Öğrenme E-Nabız E-Devlet Web Uygulamaları Bilgi Edinme ÇSGB Elektironik Belge Doğrulama Sistemi Konferans Salonu e-posta Evde Sağlık Yönetim Sistemi Giriş Evde Sağlık