Yataklı Servisler

YATAKLI SERVİSLER

Yataklı tedavi hizmetlerinde insanca koşullar altında ve evinizin rahatlığında sağlığınıza kavuşabilme imkânını sunuyoruz. Bilgi ve tecrübeyi hizmete dönüştüren kalifiye personel ile hizmetinizdeyiz. Hastaya güleryüz, hekime saygı ilkesi ile hasta haklarını korumak ve tıbbi hatalardan uzak güvenli sağlık hizmeti sunmak için çalışmaktayız.

Hastanemizde 50 yatak kapasiteli hasta servislerimizde birer ve ikişer kişilik odalar, 24 saat sıcak su ,merkezi ısıtma sistemli ve havalandırma gibi özel imkanlar ile birlikte hasta yakınları ve ziyaretçiler için ayrılmış bulunan hasta bekleme salonları ile çocuk ve engelli bekleme alanları mevcuttur Tüm hasta yakınlarının hastane içeresinde zamanlarını rahat ve konforlu ortamlarda geçirebilme imkanı bulabilecekleri kafeteryamız bulunmaktadır.

DİLEK VE ÖNERİLERİNİZ, BİZİM İÇİN ÖNEMLİDİR !
FORMA GİDİN
UZEM Dumansız Hava Sahası Saglıkla Buluşma Noktası Sabim ALO 184 ALO 113 Ulakbim İlacım TMO Bimer ALO 150 ALO 191 E-Öğrenme E-Nabız E-Devlet Web Uygulamaları Bilgi Edinme ÇSGB Elektironik Belge Doğrulama Sistemi Konferans Salonu e-posta Evde Sağlık Yönetim Sistemi Giriş Evde Sağlık